Hakkımızda

SNL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet ve koşulsuz müşteri memnuyeti odaklı yönetim anlayışını benimseyip, müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı ilişkiler içinde olup en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı temel ilkemiz kabul edip hizmet verdiğimiz kuruluşları müşteri gibi değil birer çalışma partneri olarak görüp; istikrarlı, düzenli ve özverili hizmet vermek prensibimizdir.

İstanbul Yeşilköy merkez şubemizle, günümüz güncel teknolojik alt yapı uygulamaları kullanılarak tüm İstanbul Gümrük Müdürlüklerinde deneyimli Gümrük Müşaviri ve Gümrük Müşavir Yardımcı kadromuzla günün hız standartlarına ulaşabilmek için gerekli olan araç ve teknik donanıma gereken önemi vererek müşterilerimizin tüm iş ve evrak sirkülasyonuna cevap verecek düzeye ulaşmış, tüm iş günlerinde aralıksız olarak hertürlü Gümrük Müşavirliği hizmetleri en hızlı ve sorunsuz şekilde neticelendirilmektedir.

Firmamız kurulduğu andan itibaren müşterilerine iş ortağı olarak yaklaşımı, üstlendiği işi doğru ve zamanında yapma sözü ve sunduğu hizmetin kalitesi ile sektörde kalıcı bir yer edinmeyi hedeflemektedir.

Günümüz iş dünyasında, belirleyici etken; bireysel kalite, ekip kalitesi ve yönetim kalitesidir. Bu anlayışın sonucu olarak rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru kuruma özgü bilgi ve becerilere sahip çalışanlarıdır. Bu anlayışla bilgiyi ve teknolojiyi kendi mesleğinde en üst seviyede kullanma gayretinde olan firmamız gümrüklere kendi ofisinden online bağlantı sağlayarak gümrük işlemlerini kısa bir sürede elektronik ortamda gerçekleştirebilmektedir. Bu olanağın getirdiği avantajla ithalat ve ihracat işlemleri geciktirilmeden süratle bitirilebilmektedir.

Saygılarımızla,
SNL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

Bize Ulaşın

Tel :
+90 (212) 465 26 70 Pbx
Fax :
+90 (212) 465 26 71
EGS BUSINESS PARK B2 BLOK NO:30
YEŞİLKÖY / İSTANBUL